Obec Lipník

ŠTAFETOVÝ MARATON - akce se ruší

Kdy: 27. 5. 2018 14:00 - 23:59

Kde: Obec Lipník

Akci hlavní organizátoři bohužel ruší. Děkujeme za pochopení.

Typ akce: sport, aktivní vyžití (ostatní)

Vážení sportovní příznivci, ale i nepříznivci,

díky Pozemkovému úřadu nám tu vybudovali další etapu nových polních cest, které mají sloužit zejména pro zemědělce, ale již mnozí z vás cesty využívají k rekreačnímu využití (kolo, in-line, běžky, běh, Nordic walking, ale i k procházkám), za což jsme strašně moc rádi. Nějakou dobu se tu pereme s myšlenkou, zda nepodpořit iniciativu Centra zdraví Eden, který by chtěl pořádat BĚH PRO ZDRAVÉ SRDCE – ŠTAFETOVÝ MARATON.

Určitě říkáme ANO a tuto akci zcela určitě podpoříme. Budeme moc rádi, když se tento běh pro zdraví stane další tradiční akcí v naší obci a vy budete její součástí.

Další bližší informace budou následovat. Na vás je jen vymyslet, zda budete chtít běhat nebo se třeba jen projdete, zda svoláte nějaký zajímavý tým, který bude chtít bojovat o ty nejvyšší příčky. Možností je spousty a my je uvítáme.

Fotka uživatele Obec Lipník.

Adresa místa konání

Obec Lipník, Centrum zdraví Eden